Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

Αγώνες από τα ποδοσφαιρικά πρωταθλήματα της Γερμανίας, της Γαλλίας και της Αγγλίας, καθώς και το Moto GP Γαλλίας, ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

08:00 Eurosport 1

Γερμανία - Βενεζουέλα

Παγκόσμιο κύπελλο U-20

09:55 COSMOTE SPORT 5 HD

Moto3: GP Γαλλίας

3ες ελεύθερες δοκιμές

10:30 Eurosport 1

Αγγλία - Αργεντινή

Παγκόσμιο κύπελλο U-20

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD

MotoGP: GP Γαλλίας

3ες ελεύθερες δοκιμές

11:30 Novasports 1HD

Final Four - Συνεντεύξεις Τύπου

Turkish Airlines EuroLeague

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD

Moto2: GP Γαλλίας

3ες ελεύθερες δοκιμές

13:30 COSMOTE SPORT 5 HD

Moto3: GP Γαλλίας

Κατατακτήριες δοκιμές

14:25 COSMOTE SPORT 5 HD

MotoGP: GP Γαλλίας

4ες ελεύθερες δοκιμές

14:30 Eurosport 1

Γύρος της Ιταλίας

14ο ετάπ

14:45 Eurosport 2

Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής

Oschersleben, Germany

15:05 COSMOTE SPORT 5 HD

MotoGP: GP Γαλλίας

Κατατακτήριες δοκιμές


15:30 COSMOTE SPORT 6 HD

ATP Masters

Internazionali BNL D' Italia, ημιτελικά

16:00 ΕΡΤ2

ΙΕΚ Ξυνή - Δούκας

Handball Premier - 1ος τελικός

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD

Moto2: GP Γαλλίας

Κατατακτήριες δοκιμές

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Κολονία - Μάιντς

Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD

Χέρτα - Μπάγερ Λεβερκούζεν

Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD

Χόφενχαϊμ - Άουγκσμπουργκ

Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Αμβούργο - Βόλφσμπουργκ

Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 2 HD

Ντόρτμουντ - Βέρντερ

Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Μπάγερν Μονάχου - Φράιμπουργκ

Bundesliga

18:00 Novasports 3HD

Κύπελλο Ελλάδος - Final Four

Τελικός

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Βαλένθια - Μπαρτσελόνα

Liga Endesa - Playoffs

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Κιέβο - Ρόμα

Serie A

19:30 Novasports 2HD

Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός

Super League K17 - Τελικός

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Λεγκανές - Αλαβές

La Liga

20:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Ντεπορτίβο Λα Κορούνια - Λας Πάλμας

La Liga

20:00 Eurosport 1

Global Champions Tour

Madrid, Spain

21:00 FOX Sports

Minnesota Twins - Kansas City Royals

MLB

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD

ATP Masters

Internazionali BNL D' Italia, ημιτελικά

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD

Νάπολι - Φιορεντίνα

Serie A

22:00 Eurosport 1

Γύρος της Καλιφόρνια

7ο ετάπ

22:00 Novasports 5HD

Ρεν - Μονακό

Ligue 1

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Σεβίλλη - Οσασούνα

La Liga

22:00 Novasports 4HD

Μαρσέιγ - Μπαστιά

Ligue 1

22:00 Novasports 3HD

Λοριάν - Μπορντό

Ligue 1

22:30 Novasports 2HD

Μποαβίστα - Μπενφίκα

Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:00 Eurosport 2

DC United - Chicago Fire

MLS

03:00 COSMOTE SPORT 5 HD

NASCAR Cup Series

Charlotte All Star Race

04:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Σαν Αντόνιο Σπερς - Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς

NBA Playoffs

Πηγή: www.defencenet.grTο διαβάσαμε εδώ

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ


Top
Some text some message..